Kwatery, Pokoje, Apartamenty, Domki, Hotele, Pensjonaty w Bukowinie Tatrzańskiej
A A A

Ciżemka-Pod Belką

Dodaj do ulubionych
Cena: 40 PLN 40 PLN
Kontakt info@cizemka-podbelka.pl
+48 604 901 713

Opis

U nas odpoczniesz od codziennego zgiełku...
  Bukowina Tatrzańska jest siedzibą jednej z pięciu gmin podhalańskich tworzących powiat tatrzański i odgrywa coraz większe znaczenie dla przemysłu turystycznego i narciarskiego. Wieś niczym Rzym, dumnie rozpościera się na wielu wierchach roztaczających wspaniałe widoki. Na jednym z wierchów, zwanym Buńdowym stoi nasz dom - Ciżemka Pod Belką. To jeden z niewielu obiektów o charakterze typowo góralskim i z góralską duszą, z długą tradycją.

Pierwsza wersja budynku powstała w 1938 roku, potem liczne rozbudowy i remonty zapewniły mu przetrwanie do czasów obecnych. Drewno u nas dominuje, czasem skrzypnie podłoga, czasem zaskrzypią drzwi... taki klimat :) Dom stoi w bliskiej odległości od centrum Bukowiny a jednocześnie panuje tu cisza i można w spokoju kontemplować niczym nie zakłócony widok na Tatry Bielskie i Wysokie.

Bukowina to wspaniałe miejsce do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej, narciarskiej oraz na wypady w Tatry, Pieniny i na Słowację.

Zapraszamy serdecznie!

Informacje dodatkowe

Wyposażenie pokoi Czajnik, Internet, Łazienka, Łóżko małżeńskie, Prysznic, Telewizor, WiFi
Rodzaje pokoi Pokój z łazienką 1 osobowy, Pokój z łazienką 2 osobowy, Pokój z łazienką 3 osobowy
Dodatkowe udogodnienia Akceptacja zwierząt, Dostęp do lodówki, Grill, Internet WiFi, Lodówka ogólnodostępna, Miejsce na ognisko, Parking, Wyżywienie na miejscu
Atrakcje Aquapark
Aktywny wypoczynek Nordic walking, Wspinaczka

Lokalizacja

Bukowina Tatrzańska
Wierch Buńdowy 25, 34-530

Komentarze